10.04.2013 року

04.06.13

За інформацією сільського голови С.Ясинецького,  найважливішим питанням сьогодні є прибирання території, благоустрою. Вже приведено в порядок сміттєзвалище, висаджено захисну смугу з сотні саджанців граба, тополі, клена. Силами працівників сільської ради наведено лад на  прилеглій території, а також зроблено косметичний ремонт в трьох кабінетах приміщення сільської ради.

Це ще тільки початок, адже займатись раніше впорядкуванням території не можна було через несприятливі погодні умови. Стало традицією урочисто вітати ювілярів села, довгожителів.  Ось і нещодавно, 1 -го квітня, свій 89-й день народження зустріла Євгенія Филимонівна Снігур. Від імені виконкому сільської ради її урочисто привітали.